+48 721 827 902

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

Agnieszka Lisowska z siedzibą w Wilkowie 1A, 58-125 Pszenno, NIP: 8842300899, REGON: 385500365.

 

Treści zawarte na tej stronie są wyłącznym wyrazem tożsamości autora i nie stanowią „rekomendacji” w przepisach Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji szczegółowych rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zalecane.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz) 

Sprawdź również  Regulamin sklepu >>

 

 

Realizacja:  Plutowski.pl

KOBIETA I FINANSE

AGNIESZKA LISOWSKA

Zadbaj o swoje

finanse osobiste

 

Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Zadbaj o swoje

finanse osobiste

 

Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

#BudżetDomowy #SkuteczneOszczędzanie #FinanseWZwiązku #WycenaSwojejPracy #ZmianaPrzekonań #SzczęścieiPieniądze

Edukacja finansowa

podróżować do lepszego życia!

 

Zostajemy w pracy, której nie lubimy, otrzymujemy wynagrodzenie za swoją pracę, widzimy, że jest niedowartościowane, nie uzyskujemy oszczędności – to tylko część własna, z którą często zmagamy się w swoim życiu.

 

Musisz wiedzieć, że problemy związane z finansami rodzi się w naszej głowie iw utartych schematach, które odziedziczyliśmy po naszych rodzicach lub po prostu wynikają z naszego życiowego doświadczenia.

 

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian, chcesz podnieść poziom swojej wiedzy na temat finansów osobistych, zadbać o swoją przyszłość i swój dobrostan finansowy serdecznie zapraszam Cię do współpracy.

 

~ Agnieszka Lisowska

ekspert edukacji finansowej, mentor, trener biznesu i odporności psychicznej

Strefa wiedzy

To może Ci się przydać!

SPRAWDŹ, CO OFERUJĘ

SPRAWDŹ MOJE KOMPETENCJE

STREFA WIEDZY

PRZECZYTAJ REKOMENDACJE

Boże Narodzenie to z jednej strony czas radości i spotkań w gronie rodzinnym, a z drugiej strony czas pełen wydatków i nadwyrężania domowego budżetu. Dlatego w tym świątecznym okresie nasze
21 czerwca 2022 miałam przyjemność być gościem jako "Kobieta inspirująca" w projekcie Kobiet zmieniających BNP Paribas. W trakcie wywiadu opowiedziałam o swojej ścieżce zawodowej, o wzlotach i upadkach, i o
Niepewność dzisiejszych czasów oraz szalejąca inflacja mocno odbija się na naszych kieszeniach. 100 zł dawno straciło już swoją wartość, co dobitnie widać po zrobionych zakupach. Czy jednak mamy na to

Sprawdź pozostałe artykuły poświęcone edukacji finansowej:

Newsletter

Dołącz do naszej społeczności!

 

Serdecznie zapraszam Cię do zapisania się do mojego newsletter'a. Dzięki temu systematycznie otrzymywać będziesz ode mnie przydatną wiedzę na temat tego, jak dbać o swoje finanse.

 

W ramach podziękowania za dołączenie do naszego grona otrzymasz ode mnie elektroniczny audyt decyzji finansowych.

Twój e-mail:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Agnieszki Lisowskiej, NIP: 8842300899, z siedzibą w Wilkowie

DOŁĄCZAM!
DOŁĄCZAM!
Dziękuję!

Wpisz adres e-mail

Szkolenia

DLA FIRM

 

To inwestycja, dzięki której  wspierasz swoich pracowników w budowaniu bezpiecznej finansowej przyszłości, redukujesz stres związany z pieniędzmi,

a także dbasz o ich dobre finansowe samopoczucie. Praktyczna wiedza, dopasowana do Twojego zespołu.

PRZEGLĄDAJ SZKOLENIA

PRZEGLĄDAJ SZKOLENIA

Szkolenia

DLA CIEBIE

 

Zadbaj o większą świadomość oraz inteligencję finansową, dzięki której staniesz się kobietą niezależną.

 

Wprowadź do swojego życia więcej spokoju. Zdobądź nowe umiejętności i zadbaj o swoją finansowa przyszłość, a także lepsze porozumienie.

UMÓW KONSULTACJĘ

Indywidualne

KONSULTACJE

 

Umów się ze mną na sesję 1:1, podczas której wybierz efekty narzędzia  i popracuj nad twoją pracą

"Agnieszka, wspaniale przypomina o tym co ważne jest w kwestii finansów. Mówi o tym na co warto zwrócić uwagę oraz jak zadbać o swoją przyszłość. Spotkania dają duży wgląd w swój portfel a Agnieszka uczy jak o niego dbać. Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich do udziału w tym projekcie .Wspaniała atmosfera, duża dawka wiedzy i inspiracji. Zaprzyjaźnij się z finansami i kobietami, które chętnie dzielą się doświadczeniem”

 

~ Jolanta Górniak

 

CreaTor Art Mental

„Aby osiągnąć niezależność finansową, należy zadbać w pierwszej kolejności o swój budżet domowy. Agnieszka Lisowska w doskonały i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi, o metodach oszczędzania i sposobach na budżetowanie. Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Lisowską „Finanse dla kobiet”. Edukacja finansowa to pierwszy krok w kierunku niezależności i wolności finansowej, a Agnieszka potrafi w bardzo przystępnej formie przekazać tę wiedzę.”

 

~ Agnieszka Sworobowicz

 

Mary Kay Polska i Kancelaria Podatkowa sp. j.

„Fantastyczna i niesamowicie kompetentna Trenerka i Coach. Osoba, której wsparcie i praca powoduje, że człowiek poddając się autorefleksji wyciąga bardzo wartościowe wnioski skłaniające do dobrych zmian. Dzięki Agnieszce, coaching niesie za sobą prawdziwe i realne wartości. Ponadto jest to osoba ciepła, otwarta i emanująca energią i entuzjazmem. Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.”

 

~ Agnieszka Szachniewicz

 

Trener biznesu & Właścicielka firmy Kinetic Progress

+48 721 827 902

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

SZKOLENIA STACJONARNE ORAZ ONLINE W ZAKRESIE EDUKACJI FINANSOWEJ

ZADZWOŃ TERAZ

KOBIETA I FINANSE

AGNIESZKA LISOWSKA