O mnie

Pomagam poukładać finanse osobiste. Uczę jak efektywnie i z przyjemnością zarządzać swoimi pieniędzmi.

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Agnieszka. Jestem ekspertem edukacji finansowej, trenerem dobrostanu finansowego, trenerem biznesu. Właścicielką marki Kobieta i finanse.

Edukacja finansowa jest moją ogromną pasją i misją, którą realizuję od kilku lat, dzieląc się swoją wiedzą z innymi. Pomaga mi w tym moje 15 letnie doświadczenie zdobyte w branży finansowej, m.in. w banku ora w biurze informacji gospodarczej.

Rozkładam pieniądze na czynniki pierwsze:) Pomagam zapanować nad budżetem domowym, wyjść z zadłużeń czy nauczyć się oszczędzać. Udowadniam, że zmiana nawyków finansowych, obniża poziom stresu oraz poprawia jakość naszego życia.  

Jestem autorką i współautorką wielu programów mentoringowo-rozwojowych, m.in. „Kobieta Niezależna Finansowo”, „Kobieta i finanse” „Jak wycenić swoją pracę” a także prelegentką tematyki finansowej na kobiecych eventach, m.in Kobiece twarze, Kongres Kolej na Kobiety, Przedsiębiorcza Kobieta na UE.

Wierzę, że temat pieniędzy  bardzo Cię interesuje i chciałabyś o ten obszar zadbać. Właśnie dotarłaś do osoby, która Ci w tym pomoże.  Dlatego już dzisiaj zrób pierwszy krok i znajdź swój powód, dla którego umówisz się ze mną na 15 -minutową bezpłatną konsultację.

Zapraszam do kontaktu!

Bądź szczęśliwą i spełnioną kobietą!

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

Powrót do góry