ZADZWOŃ TERAZ

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Szkolenia stacjonarne oraz online w zakresie edukacji finansowej

info@kobietaifinanse.pl

+48 721 827 902

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!
Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie osiągają sukces finansowy z łatwością, podczas gdy inni tkwią w ciągłym zmartwieniu o pieniądze? Sekret tkwi nie tylko w umiejętnościach finansowych, ale także
Czy też tak jak ja, zaczęłaś Nowy Rok z ogromnym entuzjazmem i pozytywnym podejściem do osiągnięcia celów finansowych? W 2024 roku zadbamy o swoje finanse, ucząc się nowych nawyków i
Wspólne sukcesy finansowe zaczynają się od wspólnego planowania. Zarządzanie finansami w związku to kluczowy element udanej wspólnej przyszłości. Wprowadzenie jasnych zasad i efektywne planowanie finansowe mogą znacząco wpłynąć na stabilność

Najnowsze publikacje:

Strefa wiedzy

Niepewność dzisiejszych czasów oraz szalejąca inflacja mocno odbija się na naszych kieszeniach. 100 zł dawno straciło już swoją wartość, co dobitnie widać po zrobionych zakupach. Czy jednak mamy na to wpływ?
23 maja 2022

Jak redukować wydatki?

Niepewność dzisiejszych czasów oraz szalejąca inflacja mocno odbija się na naszych kieszeniach. 100 zł dawno straciło już swoją wartość, co dobitnie widać po zrobionych zakupach. Czy jednak mamy na to wpływ?

 

Zamiast więc zamartwiać się o to co będzie, warto skupić się na tym co tu i teraz, a mianowicie jak zminimalizować swoje codzienne koszty.

 

Jeżeli często zadajesz sobie pytanie, gdzie się podziały twoje pieniądze lub masz poczucie, że pieniądze dosłownie przeciekają ci przez palce to uporządkuj swoje wydatki.

 

 

Zrób audyt rachunków

 

Wydaje Ci się, że nie możesz z niczego zrezygnować? Zweryfikuj wszystkie subskrypcje. Sprawdź gdzie masz podpiętą kartę, co opłacasz z czego już nie korzystasz. Przykład: audiobooki, serwisy streamingowe a nawet różnego rodzaju kreatory, np. kreator cv.

 

 

Wypłacaj pieniądze z bankomatu swojego banku

 

Pośpiech, szybka wypłata i bach! Bo łatwiej, bo bankomat był w markecie. Prowizja jak z bicza trzasnął. Jeśli więc wiesz, że będzie ci potrzebna gotówka to wypłać ją w wcześniej z bankomatu, w którym nie masz pobieranej prowizji.

 

 

Planuj zakupy

 

Kto z nas choć raz nie zajrzał do kosza przy kasach w celu wyłowienia jakże okazjonalnego zakupu. Promocja tam, promocja tu i nagle zamiast drobnych zakupów, dowozimy do domu 10 paczek makaronu. Dlatego jeśli zależy ci na kontroli wydatków, zakupy rób zawsze z listą.

 

 

Planuj posiłki

 

Niby nic wielkiego, a to właśnie planowanie posiłków ma ogromny wpływ na budżet domowy. Jeśli wiesz co chcesz ugotować to bez problemu kupisz potrzebne produkty na cały tydzień. A oprócz pieniędzy zaoszczędzasz także czas.

 

 

Rób przegląd produktów

 

To naprawdę zdrowy nawyk. Sprawdzaj swoje zapasy w szafkach, lodówce oraz w zamrażarce. Dzięki temu unikniesz wyrzucania jedzenia.

 

 

Sprawdzaj ceny

 

Doskonale wiemy, że te często są inne na półkach i na paragonach. Dlatego jeśli masz wątpliwości korzystaj z czytnika, a jeśli coś Cię zaskoczy przy kasie to nie obawiaj się rezygnować z zakupu.

 

 

Zamień wodę w butelkach na dzbanek z filtrem

 

Być może się zdziwisz, ale często woda z kranu posiada więcej minerałów niż ta butelkowana. Do tego masz okazję zadbać o środowisko.

 

 

Uważaj na promocje

 

Krzykliwe hasło: PROMOCJA nie oznacza, że kupujesz lepiej i taniej. Zawsze zweryfikuj pojemność i datę ważności.

 

 

Sprawdzaj gramaturę

 

Zamiast skupiać się na cenie opakowania, zawsze sprawdzaj cenę za kg. Tym bardziej, że ceny często podawane są za 100 g co może nas łatwo zmylić.

BUSINESS MAKERS Agnieszka Lisowska z siedzibą w Wilkowie 1A, 58-125 Pszenno, NIP: 8842300899, REGON: 385500365.

 

Treści zawarte na tej stronie są wyłącznym wyrazem tożsamości autora i nie stanowią „rekomendacji” w przepisach Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji szczegółowych rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zabronione.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (polityka prywatności) (polityka cookies) 

Sprawdź również  Regulamin usług >>

 

 

Realizacja:  Plutowski.pl

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902