ZADZWOŃ TERAZ

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Szkolenia stacjonarne oraz online w zakresie edukacji finansowej

info@kobietaifinanse.pl

+48 721 827 902

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!
Umów się ze mną na sesję 1:1, podczas której dobierzemy odpowiednie narzędzia

i popracujemy nad Twoją indywidualną sytuacją, tak byś mogła lepiej planować inwestycje, zarządzać domowym budżetem, a także właściwie wyceniać swoją pracę.
Obszary, nad którymi możemy popracować: Przekonania finansowe, Finanse osobiste, Budżet domowy

PRZETWARZANIE DANYCH

REGULAMIN USŁUG

ZAMÓW SESJĘ

Sesja dla par / 60 minut

 

Tylko teraz: 249 PLN

brutto, w tym podatek 23%

ZAMÓW SESJĘ

Sesja indywidualna / 120 minut

 

Tylko teraz: 299 PLN

brutto, w tym podatek 23%

ZAMÓW SESJĘ

Sesja indywidualna / 60 minut

 

Tylko teraz: 199 PLN

brutto, w tym podatek 23%

Imię:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Wstępny termin konsultacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz numeru telefonu przez Business Makers Agnieszka Lisowska w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie wiadomości tekstowych (SMS) na mój numer telefonu, zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dn. 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U. 2017 poz. 1907). Oświadczam, iż zostałem pouczony o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Zapytaj o termin
Zapytaj o termin
Zapytanie wysłane. Dziękuję!

Uzupełnij proszę wymagane pola

Jestem ekspertem edukacji finansowej, trenerem biznesu i odporności psychicznej MTQPlus, trenerem & facylitatorem DISC, coach’em i mentorem. Prowadzę szkolenia z zakresu edukacji finansowej na terenie całej Polski – zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

Konsultacje indywidualne

 

Umów się ze mną na sesję 1:1, podczas której dobierzemy odpowiednie narzędzia i popracujemy nad Twoją indywidualną sytuacją, tak byś mogła lepiej planować inwestycje, zarządzać domowym budżetem, a także właściwie wyceniać swoją pracę.

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Budżet domowy: Analiza wydatków oraz przychodów, weryfikacja nawyków zakupowych, plan działania na najbliższy okres, sposoby prowadzenia budżetu domowego

Przekonania finansowe

 

Praca nad schematami finansowymi, diagnoza źródła przekonań, diagnoza blokad oraz przekonań ograniczających w zarządzaniu pieniędzmi oraz zarabianiu, praca nad zmianą przekonań na wspierające zarówno w codziennych decyzjach finansowych, jak i w wycenie swojej pracy.

Finanse osobiste

 

Diagnoza trudności finansowej, analiza wydatków oraz przychodów, weryfikacja obecnej sytuacji oraz nawyków zakupowych, plan działania na najbliższy okres, nauka obliczania majątku netto, poznanie 3 modeli budżetu domowego, ustalenie celu na kolejne miesiące w wybranych obszarach

Obszary, nad którymi możemy popracować:

Sesje odbywają się online

 

Przed umówionym spotkaniem zadbaj proszę o urządzenie z dostępem do Internetu, wyposażone w mikrofon oraz kamerę. 15 minut przed zaplanowaną sesją, drogą mailową otrzymasz ode mnie link, pod którym będziemy mogli się połączyć.

 

Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Zamów sesję

 

Podczas indywidualnej sesji edukacyjnej szczegółowo przeanalizujemy Twoje cele oraz obawy związane z zarządzaniem pieniędzmi, pochylimy się nad Twoimi nawykami oraz błędnymi schematami, które blokują Twoją finansową niezależność. 

 

To przestrzeń, w której będziemy pracować na praktycznych i sprawdzonych metodach, wykorzystując narzędzia, które pomogły już uporządkować finanse wielu ludziom na całym świecie.

Bezpłatna konsultacja wstępna

 

Zapraszam Cię na pierwszą, niezobowiązującą rozmowę telefoniczną, podczas której poznamy się bliżej. Przeprowadzę z Tobą krótki wywiad, dzięki czemu będę w stanie zaproponować dla Ciebie odpowiedni program edukacji - tak, aby był w 100% skoncentrowany na Twoim celu.

 

Konsultacja wstępna trwa 15 minut i nie jest wiążąca.

BUSINESS MAKERS Agnieszka Lisowska z siedzibą w Wilkowie 1A, 58-125 Pszenno, NIP: 8842300899, REGON: 385500365.

 

Treści zawarte na tej stronie są wyłącznym wyrazem tożsamości autora i nie stanowią „rekomendacji” w przepisach Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji szczegółowych rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zabronione.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (polityka prywatności) (polityka cookies) 

Sprawdź również  Regulamin usług >>

 

 

Realizacja:  Plutowski.pl

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902