ZADZWOŃ TERAZ

SZKOLENIA STACJONARNE ORAZ ONLINE W ZAKRESIE EDUKACJI FINANSOWEJ

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902

PRZETWARZANIE DANYCH

REGULAMIN USŁUG

Sesja dla par / 60 minut

 

249 PLN

brutto, w tym podatek 23%

Sesja indywidualna / 120 minut

 

299 PLN

brutto, w tym podatek 23%

Sesja indywidualna / 60 minut

 

199 PLN

brutto, w tym podatek 23%

Imię:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Wstępny termin konsultacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu jednorazowego kontaktu pod wskazany numer telefonu, niezbędnego do przeprowadzenia darmowej konsultacji oraz przekazania oferty handlowej.

ZAPYTAJ O TERMIN
ZAPYTAJ O TERMIN
Zapytanie wysłane. Dziękuję!

Uzupełnij proszę wymagane pola

Konsultacje indywidualne

 

Umów się ze mną na sesję 1:1, podczas której dobierzemy odpowiednie narzędzia

i popracujemy nad Twoją indywidualną sytuacją, tak byś mogła lepiej planować inwestycje, zarządzać domowym budżetem, a także właściwie wyceniać swoją pracę.

Budżet domowy: Analiza wydatków oraz przychodów, weryfikacja nawyków zakupowych, plan działania na najbliższy okres, sposoby prowadzenia budżetu domowego

Przekonania finansowe

 

Praca nad schematami finansowymi, diagnoza źródła przekonań, diagnoza blokad oraz przekonań ograniczających w zarządzaniu pieniędzmi oraz zarabianiu, praca nad zmianą przekonań na wspierające zarówno w codziennych decyzjach finansowych, jak i w wycenie swojej pracy.

Finanse osobiste

 

Diagnoza trudności finansowej, analiza wydatków oraz przychodów, weryfikacja obecnej sytuacji oraz nawyków zakupowych, plan działania na najbliższy okres, nauka obliczania majątku netto, poznanie 3 modeli budżetu domowego, ustalenie celu na kolejne miesiące w wybranych obszarach

Obszary, nad którymi możemy popracować:

Sesje odbywają się online

 

Przed umówionym spotkaniem zadbaj proszę o urządzenie z dostępem do Internetu, wyposażone w mikrofon oraz kamerę. 15 minut przed zaplanowaną sesją, drogą mailową otrzymasz ode mnie link, pod którym będziemy mogli się połączyć.

 

Nie musisz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Zamów sesję edukacyjną

 

Podczas indywidualnej sesji edukacyjnej szczegółowo przeanalizujemy Twoje cele oraz obawy związane z zarządzaniem pieniędzmi, pochylimy się nad Twoimi nawykami oraz błędnymi schematami, które blokują Twoją finansową niezależność. 

 

To przestrzeń, w której będziemy pracować na praktycznych i sprawdzonych metodach, wykorzystując narzędzia, które pomogły już uporządkować finanse wielu ludziom na całym świecie.

Bezpłatna konsultacja wstępna

 

Zapraszam Cię na pierwszą, niezobowiązującą rozmowę telefoniczną, podczas której poznamy się bliżej. Przeprowadzę z Tobą krótki wywiad, dzięki czemu będę w stanie zaproponować dla Ciebie odpowiedni program edukacji - tak, aby był w 100% skoncentrowany na Twoim celu.

 

Konsultacja wstępna trwa 15 minut i nie jest wiążąca.

Agnieszka Lisowska z siedzibą w Wilkowie 1A, 58-125 Pszenno, NIP: 8842300899, REGON: 385500365.

 

Treści zawarte na tej stronie są wyłącznym wyrazem tożsamości autora i nie stanowią „rekomendacji” w przepisach Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji szczegółowych rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zalecane.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz) 

Sprawdź również  Regulamin sklepu >>

 

 

Realizacja:  Plutowski.pl

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902