ZADZWOŃ TERAZ

SZKOLENIA STACJONARNE ORAZ ONLINE W ZAKRESIE EDUKACJI FINANSOWEJ

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902

OFERTA SZKOLENIOWA / KONSULTACJE

Witaj! Nazywam się

Agnieszka Lisowska

Edukacja finansowa odkładana na bliżej nieokreśloną przyszłość

 

Skutek? Zostajemy w pracy, której nie lubimy, otrzymujemy niskie wynagrodzenie za swoją pracę, czujemy się niedowartościowane, nie posiadamy oszczędności… To tylko część tego, z czym spotykam się w swojej pracy.

 

Jestem tutaj, bo chcę Ci pokazać, że można inaczej, spokojniej, z całą troską o siebie - bez ciągłego stresu i liczenia każdej złotówki.

 

 

15 lat pracy w finansach

 

… to sporo, ale wiesz co? Chyba największym doświadczeniem w tej kwestii jest po prostu codzienne życie oraz praca z ludźmi, którzy potrzebują wsparcia w zakresie własnych finansów.

 

To przepracowane przez lata metody oraz narzędzia sprawiają, że z pełną gwarancją mogę proponować rozwiązania, które przy odpowiednim zaangażowaniu przynoszą świetne rezultaty.

 

 

Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji zapoznać się z programem edukacyjnym, który oferuję, zapraszam Cię do mojej oferty:

Współpracowałam m.in. z:

Jestem ekspertem edukacji finansowej, trenerem biznesu i odporności psychicznej MTQPlus, trenerem & facylitatorem DISC, coach’em i mentorem. Prowadzę szkolenia z zakresu edukacji finansowej na terenie całej Polski – zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

 

Ponadto jestem autorką i współautorką programów mentoringowo - rozwojowych, m.in. „Kobieta Niezależna Finansowo”, „Kobieta i finanse” oraz „Jak wycenić swoją pracę”.

"Agnieszka, wspaniale przypomina o tym co ważne jest w kwestii finansów. Mówi o tym na co warto zwrócić uwagę oraz jak zadbać o swoją przyszłość. Spotkania dają duży wgląd w swój portfel a Agnieszka uczy jak o niego dbać.

 

Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich do udziału w tym projekcie .Wspaniała atmosfera, duża dawka wiedzy i inspiracji. Zaprzyjaźnij się z finansami i kobietami, które chętnie dzielą się doświadczeniem”

 

~ Jolanta Górniak

 

CreaTor Art Mental

„Aby osiągnąć niezależność finansową, należy zadbać w pierwszej kolejności o swój budżet domowy. Agnieszka Lisowska w doskonały i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi, o metodach oszczędzania i sposobach na budżetowanie. Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Lisowską „Finanse dla kobiet”. Edukacja finansowa to pierwszy krok w kierunku niezależności i wolności finansowej, a Agnieszka potrafi w bardzo przystępnej formie przekazać tę wiedzę.”

 

~ Agnieszka Sworobowicz

 

Mary Kay Polska i Kancelaria

Podatkowa sp. j.

„Fantastyczna i niesamowicie kompetentna Trenerka i Coach. Osoba, której wsparcie i praca powoduje, że człowiek poddając się autorefleksji wyciąga bardzo wartościowe wnioski skłaniające do dobrych zmian.

 

Dzięki Agnieszce, coaching niesie za sobą prawdziwe i realne wartości. Ponadto jest to osoba ciepła, otwarta i emanująca energią i entuzjazmem.

 

Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.”

 

~ Agnieszka Szachniewicz

 

Trener biznesu & Właścicielka

firmy Kinetic Progress

„W biznesie nad wyraz cenię sobie szacunek i zaufanie, zarówno do ludzi jaki i całego procesu. Agnieszka jest tego żywym przykładem, we wszystko co robi wkłada całe serce a jej profesjonalizm i pasja jest widoczna na każdym etapie współpracy. To kobieta, która nie tylko ma wizję i cel ale przede wszystkim ma misję pomagania kobietom by stawały się niezależne finansowo. Jest niewątpliwie ekspertką z ogromną wiedzą praktyczną, pionierką nowych narzędzi i metod odważnie przecierającą drogę do sukcesu wielu kobietom.

 

Jest przy tym szalenie skromna, autentyczna i prawdziwa. Rekomenduję i szczerze polecam. ”

 

~ Marzena Grochowska

 

Brainolog, ekspert zarządzania dobrostanem

NeuronyDoRoboty.pl

„Agnieszka zadziwia swoją rzetelną, kompleksową wiedzą z zakresu edukacji finansowej. Ważnym atutem współpracy z Agnieszką jest solidna, profesjonalna pomoc oraz fachowe doradztwo. Nie bez znaczenia jest też sympatyczna atmosfera współpracy oraz przemiła osoba Agnieszki.

 

Serdecznie polecam!”

 

~ Ewelina Miśko – Pawłowska

 

Radca prawny & Szkoleniowiec

PrawoKobiet.pl

„Czas spędzony na szkoleniu Agnieszki, to najlepiej ulokowane pieniądze. Dużo przydatnej wiedzy w pigułce, podanej „ludzkim” językiem. Atmosfera szkolenia była iście przyjacielska. Chociaż było to moje pierwsze spotkanie z Agnieszką, to miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Polecam wszystkim a ja sama z pewnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach”

 

~ Alicja Mułkowska

 

HR & Administration Manage

„Edukacja finansowa kobiet to bardzo ważna inicjatywa, bo to kobiety przeważnie zarządzają domowym budżetem i są wzorem dla dzieci. Jeśli nie nabrały dobrych wzorców w domu, to w szkole raczej też takiej możliwości nie miały. Agnieszka w przystępny sposób pokazuje jak kontrolować przepływ pieniędzy i robi to doskonale bo jest i teoretykiem i praktykiem. Polecam”

 

~ Dr Renata Madziara

 

Bizneswoman i trener biznesu

Relacje foto z mojej pracy:

Zobacz, co piszą o mnie osoby, z którymi współpracowałam:

Agnieszka Lisowska z siedzibą w Wilkowie 1A, 58-125 Pszenno, NIP: 8842300899, REGON: 385500365.

 

Treści zawarte na tej stronie są wyłącznym wyrazem tożsamości autora i nie stanowią „rekomendacji” w przepisach Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji szczegółowych rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zalecane.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz) 

Sprawdź również  Regulamin sklepu >>

 

 

Realizacja:  Plutowski.pl

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902