KOBIETA I FINANSE

AGNIESZKA LISOWSKA

ZADZWOŃ TERAZ

SZKOLENIA STACJONARNE ORAZ ONLINE W ZAKRESIE EDUKACJI FINANSOWEJ

INFO@KOBIETAIFINANSE.PL

+48 721 827 902

OFERTA SZKOLENIOWA / KONSULTACJE

Witaj! Nazywam się

Agnieszka Lisowska

Edukacja finansowa odkładana na bliżej nieokreśloną przyszłość

 

Skutek? Zostajemy w pracy, której nie lubimy, otrzymujemy niskie wynagrodzenie za swoją pracę, czujemy się niedowartościowane, nie posiadamy oszczędności… To tylko część tego, z czym spotykam się w swojej pracy.

 

Jestem tutaj, bo chcę Ci pokazać, że można inaczej, spokojniej, z całą troską o siebie - bez ciągłego stresu i liczenia każdej złotówki.

 

 

15 lat pracy w finansach

 

… to sporo, ale wiesz co? Chyba największym doświadczeniem w tej kwestii jest po prostu codzienne życie oraz praca z ludźmi, którzy potrzebują wsparcia w zakresie własnych finansów.

 

To przepracowane przez lata metody oraz narzędzia sprawiają, że z pełną gwarancją mogę proponować rozwiązania, które przy odpowiednim zaangażowaniu przynoszą świetne rezultaty.

 

 

Jeśli jeszcze nie miałeś/aś okazji zapoznać się z programem edukacyjnym, który oferuję, zapraszam Cię do mojej oferty:

Współpracowałam m.in. z:

Jestem ekspertem edukacji finansowej, trenerem biznesu i odporności psychicznej MTQPlus, trenerem & facylitatorem DISC, coach’em i mentorem. Prowadzę szkolenia z zakresu edukacji finansowej na terenie całej Polski – zarówno w formie stacjonarnej, jak i online.

 

Ponadto jestem autorką i współautorką programów mentoringowo - rozwojowych, m.in. „Kobieta Niezależna Finansowo”, „Kobieta i finanse” oraz „Jak wycenić swoją pracę”.

"Agnieszka, wspaniale przypomina o tym co ważne jest w kwestii finansów. Mówi o tym na co warto zwrócić uwagę oraz jak zadbać o swoją przyszłość. Spotkania dają duży wgląd w swój portfel a Agnieszka uczy jak o niego dbać.

 

Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich do udziału w tym projekcie .Wspaniała atmosfera, duża dawka wiedzy i inspiracji. Zaprzyjaźnij się z finansami i kobietami, które chętnie dzielą się doświadczeniem”

 

~ Jolanta Górniak

 

CreaTor Art Mental

„Aby osiągnąć niezależność finansową, należy zadbać w pierwszej kolejności o swój budżet domowy. Agnieszka Lisowska w doskonały i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi, o metodach oszczędzania i sposobach na budżetowanie. Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Lisowską „Finanse dla kobiet”. Edukacja finansowa to pierwszy krok w kierunku niezależności i wolności finansowej, a Agnieszka potrafi w bardzo przystępnej formie przekazać tę wiedzę.”

 

~ Agnieszka Sworobowicz

 

Mary Kay Polska i Kancelaria

Podatkowa sp. j.

„Fantastyczna i niesamowicie kompetentna Trenerka i Coach. Osoba, której wsparcie i praca powoduje, że człowiek poddając się autorefleksji wyciąga bardzo wartościowe wnioski skłaniające do dobrych zmian.

 

Dzięki Agnieszce, coaching niesie za sobą prawdziwe i realne wartości. Ponadto jest to osoba ciepła, otwarta i emanująca energią i entuzjazmem.

 

Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.”

 

~ Agnieszka Szachniewicz

 

Trener biznesu & Właścicielka

firmy Kinetic Progress

„W biznesie nad wyraz cenię sobie szacunek i zaufanie, zarówno do ludzi jaki i całego procesu. Agnieszka jest tego żywym przykładem, we wszystko co robi wkłada całe serce a jej profesjonalizm i pasja jest widoczna na każdym etapie współpracy. To kobieta, która nie tylko ma wizję i cel ale przede wszystkim ma misję pomagania kobietom by stawały się niezależne finansowo. Jest niewątpliwie ekspertką z ogromną wiedzą praktyczną, pionierką nowych narzędzi i metod odważnie przecierającą drogę do sukcesu wielu kobietom.

 

Jest przy tym szalenie skromna, autentyczna i prawdziwa. Rekomenduję i szczerze polecam. ”

 

~ Marzena Grochowska

 

Brainolog, ekspert zarządzania dobrostanem

NeuronyDoRoboty.pl

„Agnieszka zadziwia swoją rzetelną, kompleksową wiedzą z zakresu edukacji finansowej. Ważnym atutem współpracy z Agnieszką jest solidna, profesjonalna pomoc oraz fachowe doradztwo. Nie bez znaczenia jest też sympatyczna atmosfera współpracy oraz przemiła osoba Agnieszki.

 

Serdecznie polecam!”

 

~ Ewelina Miśko – Pawłowska

 

Radca prawny & Szkoleniowiec

PrawoKobiet.pl

„Czas spędzony na szkoleniu Agnieszki, to najlepiej ulokowane pieniądze. Dużo przydatnej wiedzy w pigułce, podanej „ludzkim” językiem. Atmosfera szkolenia była iście przyjacielska. Chociaż było to moje pierwsze spotkanie z Agnieszką, to miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Polecam wszystkim a ja sama z pewnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach”

 

~ Alicja Mułkowska

 

HR & Administration Manage

„Edukacja finansowa kobiet to bardzo ważna inicjatywa, bo to kobiety przeważnie zarządzają domowym budżetem i są wzorem dla dzieci. Jeśli nie nabrały dobrych wzorców w domu, to w szkole raczej też takiej możliwości nie miały. Agnieszka w przystępny sposób pokazuje jak kontrolować przepływ pieniędzy i robi to doskonale bo jest i teoretykiem i praktykiem. Polecam”

 

~ Dr Renata Madziara

 

Bizneswoman i trener biznesu