Współpraca

Edukacja finansowa dorosłych i dzieci to moja pasja! Jeśli szukasz osoby, która uczy jak efektywnie i z przyjemnością zarządzać swoimi pieniędzmi, to koniecznie zapoznaj się z moją ofertą: 

Kobieta i Finanse”, „Kobieta niezależna finansowo”, „Finanse w związku”(online i offline).

„Dzieci i pieniądze”

„Finanse osobiste” „Przekonania i nawyki finansowe”, „Budżet domowy”, „Zadłużenia” „Oszczędzanie” (offline i online).

„Finanse osobiste” -4 godzinne warsztaty indywidualne plus godzina konsultacji gratis-747 zł

Podczas tych warsztatów pracujemy  jeden na jeden, realizując program warsztatów grupowych. Jest to model dla osób, które w 100% chciałby popracować nad swoją sytuacją finansową. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje napisz na:

info@kobietaifinanse.pl

Konsultacja wstępna max 15 minutowa – bezpłatna

Podczas tej konsultacji rozmawiamy  o możliwych rozwiązaniach dla Ciebie oraz podejmujemy decyzje co do dalszej  współpracy.

Budżet domowy – 60 minutowa konsultacja-197 zł

Konsultacja, podczas której omawiamy obecną sytuację. Podczas rozmowy skupiamy się na obszarach wpływających na poprawienie sytuacji finansowej: 🔸analizie wydatków oraz przychodów, 🔸zweryfikowaniu nawyków zakupowych, 🔸przygotowaniu planu działania na najbliższe dwa tygodnie. Dowiesz się w jaki sposób stworzyć budżet domowy oraz poznasz sposoby na jego prowadzenie. Spotkanie odbywa się online. 15 minut przed zaplanowaną konsultacja przesyłam link do platformy, na której się spotkamy. 

Jeśli chcesz zarezerwować konsultację, napisz do mnie na :info@kobietaifinanse.pl

Finanse osobiste-2 godzinna konsultacja-357 zł

Konsultacja, podczas której omawiamy obecną sytuację. Podczas rozmowy skupiamy się na obszarach wpływających na poprawienie sytuacji finansowej: 🔸diagnozie trudności finansowej, 🔸analizie wydatków oraz przychodów, 🔸zweryfikowaniu nawyków zakupowych, 🔸zweryfikowaniu Twojej obecnej sytuacji, 🔸przygotowaniu planu działania na najbliższe dwa tygodnie. Podczas konsultacji dowiesz się jak: 🔸obliczyć swój majątek netto (otrzymasz szablon), 🔸stworzyć budżet domowy oraz poznasz 3 modele budżetu domowego. Dodatkowo: 🔸ustalisz cel na kolejne miesiące w obszarach, które wybierzesz (otrzymujesz szablon -skala). Spotkanie odbywa się online. 15 minut przed zaplanowaną konsultacja przesyłam link do platformy, na której się spotkamy. Jeśli chcesz zarezerwować konsultację, napisz do mnie na :info@kobietaifinanse.pl

Przekonania finansowe-60 minutowa konsultacja-197 zł

Konsultacja podczas której:

🔸pracujesz nad schematami finansowym, 🔸diagnozujesz źródła przekonań,  🔸diagnozujesz blokady oraz przekonania ograniczające w zarządzaniu pieniędzmi oraz zarabianiu, 🔸pracujesz nad zmianą przekonań na wspierające zarówno w codziennych decyzjach finansowych jak i w wycenie swojej pracy.

Sesje te pomogą Ci ruszyć z miejsca i zrealizować określony przez Ciebie cel w kwestii finansów osobistych, a także rozwoju osobistego (online)

Szkolenia menadżerskie

Sprzedaż i obsługa klienta

Style zachowania DISC

Współpraca i komunikacja w zespole

Kompetencje miękkie (m.in. motywacja, radzenie sobie ze stresem, asertywność, kreatywność, zarządzanie sobą w czasie, przekonania i nawyki)

Dodatkowo oferuję:

Webinary
Live 
Udział w prelekcji
Akcje edukacyjne
Artykuły
Podcasty

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do mnie

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

Powrót do góry