REKOMENDACJE

 
Agnieszka zadziwia swoją rzetelną, kompleksową wiedzą z zakresu edukacji finansowej. Ważnym atutem współpracy z Agnieszką jest solidna, profesjonalna pomoc oraz fachowe doradztwo. Nie bez znaczenia jest też sympatyczna atmosfera współpracy oraz przemiła osoba Agnieszki. Serdecznie polecam!
 
Ewelina Miśko – Pawłowska, radca prawny & szkoleniowiec, prawokobiet.pl
 
 
 
Fantastyczna i niesamowicie kompetentna Trenerka i Coach. Osoba, której wsparcie i praca powoduje, że człowiek poddając się autorefleksji wyciąga bardzo wartościowe wnioski skłaniające do dobrych zmian.
Dzięki Agnieszce, coaching niesie za sobą prawdziwe i realne wartości. Ponadto jest to osoba ciepła, otwarta i emanująca energią i entuzjazmem.
                                        Gorąco polecam współpracę z Agnieszką.
 
Agnieszka Szachniewicz, trener biznesu & właścicielka firmy  Kinetic Progress

„Czas spędzony na szkoleniu Agnieszki, to najlepiej ulokowane pieniądze. Dużo przydatnej wiedzy w pigułce, podanej „ludzkim” językiem. Atmosfera szkolenia była iście przyjacielska. Chociaż było to moje pierwsze spotkanie z Agnieszką, to miałam wrażenie, że znamy się od zawsze. Polecam wszystkim a ja sama z pewnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach”.

Alicja Mułkowska, HR & Administration Manage

Agnieszka, wspaniale przypomina o tym co ważne jest w kwestii finansów. Mówi o tym na co warto zwrócić uwagę oraz jak zadbać o swoją przyszłość. Spotkania dają duży wgląd w swój portfel a Agnieszka uczy jak o niego dbać. Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich do udziału w tym projekcie .Wspaniała atmosfera, duża dawka wiedzy i inspiracji. Zaprzyjaźnij się z finansami i kobietami, które chętnie dzielą się doświadczeniem”.

Jolanta Górniak, CreaTor Art Mental

„Edukacja finansowa kobiet to bardzo ważna inicjatywa, bo to kobiety przeważnie zarządzają domowym budżetem i są wzorem dla dzieci. Jeśli nie nabrały dobrych wzorców w domu, to w szkole raczej też takiej możliwości nie miały. Agnieszka w przystępny sposób pokazuje jak kontrolować przepływ pieniędzy i robi to doskonale bo jest i teoretykiem i  praktykiem. Polecam”                                                          

Renata Madziara, Dr Renata Madziara – bizneswoman i trener biznesu

„Aby osiągnąć niezależność finansową, należy zadbać w pierwszej kolejności o swój budżet domowy. Agnieszka Lisowska w doskonały i przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi, o metodach oszczędzania i sposobach na budżetowanie. Serdecznie polecam szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Lisowską „Finanse dla kobiet”. Edukacja finansowa to pierwszy krok w kierunku niezależności i wolności finansowej, a Agnieszka                                              potrafi w bardzo przystępnej formie przekazać tę wiedzę.”

Agnieszka Sworobowicz, Mary Kay Polska i Kancelaria Podatkowa Sp.j.

Powrót do góry